Gel na nohy a chodidla

GEL S BYLINNÝMI EXTRAKTY PRO NOHY A CHODIDLA

100% VEGAN

200 ML

315 Kč
Skladem

Popis

Příjemná vůně, osvěžení unavených nohou a chodidel a efektivní pomoc proti mykózám a bakteriím, to vše přináší gel na nohy a chodidla Tao Cosmetics. Díky extraktům z kaštanu koňského, listnatce ostnitého, meduňce lékářské, mentolu, vitamínu E a pantenolu podporuje také krevní oběh.

Použití

Chodidla a nohy

Po depilaci a k masážím

Aplikace

Masáž vyvinutá dr. Maxem je účinná jako prevence proti městnání krve a otékání nohou. Masáž se provádí následujícím způsobem:

Rozetřete TAO Gel na chodidla a nohy v množství odpovídající velikosti lískového ořechu na dolní části obou nohou. Ležte na zádech a přitáhněte své levé koleno k hrudi. Začněte zezadu pravou rukou a stlačte prohlubeň vnitřního a vnějšího kotníku. Pokud ucítíte bolest, když více zatlačíte, masírujte zatvrdlá místa. Při masáži uchopte Achillovu šlachu svým palcem a ukazováčkem a pokuste se povytahováním šlachy stáhnout usazeniny k dolní části lýtka. Tímto postupem rovněž nahmatáte ztuhlá místa v lýtku. Ty masírujte a proklepávejte, dokud nezměknou. Nakonec stiskněte nohu oběma rukama a stlačujte tekutinu a další zplodiny metabolismu zpět směrem do krevního řečiště  k dalšímu odbourání uhlazovacími pohyby od kotníku směrem k tříslu. Totéž opakujte na pravé noze.

Provádějte tuto masáž každý večer; podle závažnosti svých potíží min. 5 minut. 

Kód Kód: 4005
Kategorie: PÉČE O TĚLO