Hydrofilní čistící olej

HYDROFILNÍ ČISTÍCÍ A ODLIČOVACÍ OLEJ BOHATÝ NA VITAMÍNY

100% VEGAN

 

200 ML

495 Kč
Skladem

Popis

Vitamíny a olej z pšeničných klíčků zbavuje pleť nečistot a dodává potřebné živiny. Přírodní složení a bohaté příměsy vitamínů daly vzniknout ideálnímu nástroji pro odličování a čistění pleti. Díky oleji z pšeničných klíčků, keratinu (Pro-vitamin A), vitamínu C a E dodává hydrofilní čistící a odličovací olej Tao Cosmetics vaší pleti potřebné živiny a zbavuje ji nečistot a zatížení, které pocházejí z okolního prostředí. Vyrovnává a vyhlazuje kožní reliéf.

Použití

Čištění pleti

Odlíčení očního make-upu

Masáže

Sprchový nebo koupelový olej

Pro ženskou hygienu

Aplikace

Naneste na suché tváře a krk. Mírným tlakem prstů masírujte pokožku. Navlhčete konečky prstů a chvíli olej emulujte. Opláchněte vlažnou vodou. Ošetřete dosud prohřátou pokožku zvlhčujícím denním nebo nočním krémem.

Při onemocnění mazotoku, obzvláště v případě mazových akné, nejdříve aplikujte TAO Hydrofilní olej, který následně smyjete pomocí TAO Syndet: 

Ponořte TAO Syndet do vlažné vody, namydlete obličej a krk vlhkým syndetem a poté opláchněte velkým množstvím vlažné vody. 

* Pro odlupující se a obzvláště těžce zněčištěnou kůži v obličeji a na těle je toto čištění nejen nejdůkladnější, ale také nejšetrnější. 

Kód Kód: 1001
Kategorie: ČIŠŤENÍ PLETI